Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Słupsku!

Mamy nadzieję, że informacje zawarte na tej stronie pozwolą Ci bliżej zapoznać się nie tylko z naszą Parafią i jej działalnością, ale także z całym Kościołem Luterańskim w Polsce. Jako wspólnota chrześcijan tradycji reformacji wittenberskiej chcemy być świadectwem Chrystusowej Ewangelii w mieście, w którym żyjemy; chcemy zapraszać do pójścia drogą z Chrystusem. Życzymy Ci Bożego Błogosłwieństwa na tej drodze!

Aktualności

Sensus Musicus – koncert chóru

Zapraszamy na pierwszy koncert z cyklu Muzyczne Wieczory w Kościele Ewangelickim. W programie występ chóru Sensus Musicus pod dyrekcją dra Tadeusza Formeli. Wstęp na koncert jest wolny. Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Słupska.

czytaj więcej

Pro Christ 2019

Zapraszamy na wieczory ewangelizacyjne ProChrist 2019 transmitowane z Bielskiego Centrum Kultury. Te ewangelizacyjne spotkania są doskonałą formą pasyjnych rekolekcji. Zapraszamy 28-30 marca o godz. 19.00 w Centrum Diakonii i Dialogu przy ul. Traugutta 16 w Słupsku.

czytaj więcej

Wieczór Pasyjny

Zapraszamy na spotkanie pasyjne, które odbędzie się 23 marca o godzinie 18.00 w sali Parafialnej przy ul. Traugutta 16. Tematem spotkania będzie nasze postrzeganie śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

czytaj więcej

Chrześcijańska Telewizja Internetowa

Nabożeństwa

SŁUPSK

1.- 4. niedziela
10.30 nabożeństwo w j. polskim
5. niedziela
9.30 nabożeństwo w j. polskim
1. niedziela
9.30 nabożeństwo w j. niemieckim

LĘBORK

2. i 4. niedziela
8.30 nabożeństwo w j. polskim

GARDNA WIELKA

1. niedziela
12.30 nabożeństwo w j. niemieckim

więcej informacji